Õpetajalt õpetajale

Head kolleegid, kuna pooled meist ei osalenud sel koolitusel, siis edastame hea meelega seda, millest saime osa ( Tuleviku Õpetaja: Õppimine digiajastul (Põlva Gümnaasium):

Toredaid võimalusi on ka LearningApps lehel. Selle kohta on samuti juhend olemas. Sõnade, mõistete õppimiseks hea keskkond, kus on olemas mitmeid valmis testide komplekte on Quizlet (juhend). Et aga aktiivõpet soodustada, võiks lasta õpilastel endil neid harjutusi koostada.

Kehalises kasvatuses, aga ka teistes ainetes liikumise soodustamiseks on QR koodi mängud. QR koode saab luua tekstist, veebilehest s.h youtube videost, asukohast, Facebooki lehest jne. Neid generaatoreid on erinevaid. Panen kirja, mida mina kasutan:

Liikumise soodustamiseks on ka GPS kunsti loomine. Link lasteadadele loodud materjalile, kuid ehk annab ideid. Vahendid, mida olen kasutanud on Endomondo ja Figurerunning, millega saab paari eri värvi kasutada.Koostöös infograafe, mõistekaarte, skeeme jms saab teha Creately ja Canva abil. Kahjuks küll tasuta versioonis on Creately’l 3 koostööpartenrit vaid lubatud. Üks näide plakatist, mis loodud Canva abil ja näide infograafist, mis loodud Creately abil.

Hästi paljude võimalustega on Genially, kuid kahjuks ei võimalda koostööd.

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: